|
Nie ma się co oszukiwać. Daremne wasze żale i zachcianki. Bez informacji o zatrudnieniu menagera z zachodu,który już w tej bajce siedział,i który wie jak to działa,żadnych transferów ani poprawy w dzalnosci klubu nie będzie. ZApamiętajcie to raz na zawsze. Bez sprawne jkadry zarządzającej na dłuższą mete wszytko runie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|