Nie chcąc byś złośliwy

ale wszystko o czym piszecie nadaje się do "gdybym był bogaty, czyli s-f"

działacze, transfery itd. - jedno wielkie s-f! Pozostaje nam tylko czekać na lepsze jutro. Wierność na 1.miejscu! Tylko TS WISŁA! Zrozumiałem, że nie ma co lamentować - jutro może być gorzej
