Wyświetl pojedynczy post
patrzal-lca
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23114
Stary 21.05.2010, 10:29
Nie chcąc byś złośliwy ale wszystko o czym piszecie nadaje się do "gdybym był bogaty, czyli s-f"
działacze, transfery itd. - jedno wielkie s-f! Pozostaje nam tylko czekać na lepsze jutro. Wierność na 1.miejscu! Tylko TS WISŁA! Zrozumiałem, że nie ma co lamentować - jutro może być gorzej
Odpowiedz cytując