|
Ja nic praktycznie nie umiejąc.. dosłownie wybełkotałem na poczekaniu swoją prezentacje;D i ku mojemu zdziwieniu zdałem na 12 pkt. Wniosek jest prosty: nie trzeba się uczyć ;P
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|