Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2084
Stary 21.05.2010, 10:00
kitu91 napisał(a):Wyświetl post
co ty chłopie pierdo**sz... gdyby nie Pan C. to Wisła nie osiągnęła by tego co osiągneła...

Oczywiście , że szacunek należy się ale nie powinniśmy spocząć na laurach i wspominać minionych lat a działać żeby wreszcie pod względem organizacyjnym Wisłą przestała dreptać w miejscu . Gdyby Cupiał o tym pomyślał w czasach gdy reszta ligi była u naszych stóp dzisiaj bylibyśmy w innym miejscu .
Odpowiedz cytując