kitu91 napisał(a):

|
co ty chłopie pierdo**sz... gdyby nie Pan C. to Wisła nie osiągnęła by tego co osiągneła...
|
Oczywiście , że szacunek należy się ale nie powinniśmy spocząć na laurach i wspominać minionych lat a działać żeby wreszcie pod względem organizacyjnym Wisłą przestała dreptać w miejscu . Gdyby Cupiał o tym pomyślał w czasach gdy reszta ligi była u naszych stóp dzisiaj bylibyśmy w innym miejscu .