Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23111
Stary 21.05.2010, 09:41
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Proponuje zamrozić wątek .Przecież w klubie nie ma działaczy , jest wielka wyrwa personalna .Dla mnie jest to SKANDAL , że klub który dominował przez ostatnią dekadę w polskiej lidze nie potrafił wypracować pionu organizacyjnego który pozwoliłby zachować ciągłość w zarządzaniu itp. Po każdej zmianie trenerskiej są kolejne zawirowania , nie ma prezesa, dyrektora sportowego , szefa marketingu itp . AMATORSZCZYZNA !
Panowie zamiast wysyłać na warsztaty trenera do Beniteza może by tak wysłać naszych działaczy do Poznania ?
zgadzam sie z Tobą w 100 %,niestety od kilku dobrych lat nic sie nie zmieniło w tej kwesti,organizacyjnie jestesmy juz na dnie i to głębokim dnie,tu potrzebna jest rewolucja nie tylko wsród naszych grajków ale przede wszystkim na górze,od kilku lat P.Cupiał stracił kontrole nad tym klubem,non stop w kółko te same nazwiska...wracaja ..odchodzą ...ilez moznaa najbardziej cierpimy na tym MY WIERNI KIBICE...moze w końcu nadeszła ta chwila zeby w sposób zdecydowany pokazac swoje niezadowolenie...sam niewiem..... ale upadamy organizacyjnie,sportowo....
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując