Ciastek1 napisał(a):

Proponuje zamrozić wątek .Przecież w klubie nie ma działaczy , jest wielka wyrwa personalna .Dla mnie jest to SKANDAL , że klub który dominował przez ostatnią dekadę w polskiej lidze nie potrafił wypracować pionu organizacyjnego który pozwoliłby zachować ciągłość w zarządzaniu itp. Po każdej zmianie trenerskiej są kolejne zawirowania , nie ma prezesa, dyrektora sportowego , szefa marketingu itp . AMATORSZCZYZNA !
Panowie zamiast wysyłać na warsztaty trenera do Beniteza może by tak wysłać naszych działaczy do Poznania ?
|
zgadzam sie z Tobą w 100 %,niestety od kilku dobrych lat nic sie nie zmieniło w tej kwesti,organizacyjnie jestesmy juz na dnie i to głębokim dnie,tu potrzebna jest rewolucja nie tylko wsród naszych grajków ale przede wszystkim na górze,od kilku lat P.Cupiał stracił kontrole nad tym klubem,non stop w kółko te same nazwiska...wracaja ..odchodzą ...ilez mozna


a najbardziej cierpimy na tym MY WIERNI KIBICE...moze w końcu nadeszła ta chwila zeby w sposób zdecydowany pokazac swoje niezadowolenie...sam niewiem..... ale upadamy organizacyjnie,sportowo....