Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23110
Stary 21.05.2010, 09:40
Już przynajmniej trzy kluby w Polsce mają większą determinację w pozyskiwaniu graczy z Polski,którzy coś tam umieją.Po prostu magia Wisły już dawno nie działa.Nasza Wisełka dryfuje,jak dziurawa łajba po bezkresnym oceanie(tfu tfu,chciałem napisać po polskim ligowym bajorze).Temat tu obowiązujący to transfery,ale wobec marazmu w klubie,równie dobrze można go zastąpić tematem pt.Przemieszczanie ludności z powodu erozji gleby w wiekach średnich.Amen.
Odpowiedz cytując