Wyświetl pojedynczy post
BIEZANOWIAK_CHICAGO
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: BIEZANOW NOWY / CHICAGO

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5101
Stary 21.05.2010, 09:14
Najpierw poustawialbym management bo od tego sie zaczyna.
Mlodych, Wartosciowych ludzi ktorzy by tworzyli jednosc w scouting, marketing, itd.

Jak to zaczeloby funkcjonowac to pozniej wzialbym sie za trasfery....
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE

[SIZE=3][COLOR=#000080][URL
Odpowiedz cytując