|
Proponuje zamrozić wątek .Przecież w klubie nie ma działaczy , jest wielka wyrwa personalna .Dla mnie jest to SKANDAL , że klub który dominował przez ostatnią dekadę w polskiej lidze nie potrafił wypracować pionu organizacyjnego który pozwoliłby zachować ciągłość w zarządzaniu itp. Po każdej zmianie trenerskiej są kolejne zawirowania , nie ma prezesa, dyrektora sportowego , szefa marketingu itp . AMATORSZCZYZNA !
Panowie zamiast wysyłać na warsztaty trenera do Beniteza może by tak wysłać naszych działaczy do Poznania ?
|