arti napisał(a):

Oby naszym działaczom nie przyszło do głowy przygarnąć Przyrowskiego. Oby naszym działaczom nie przyszło do głowy przygarnąć Przyrowskiego.
madziar napisał(a):

Myślę ze WSPANIALE by się komponował z Pawełkiem i Juszczykiem;p To by był dopiero bramkarski dream team Fenomen na skale światową;p
|
to byłaby odpowiedź na zagadkę logiczną pod tytułem "jak mając trzech bramkarzy tak naprawdę nie mieć ani jednego"
koyoot napisał(a):

|
To w takim razie po **** pilkarze nasi by otwarcie mowili, ze w druzynie jest potrzebna konkurencja? Kurtuazja?
|
mówią Ci, którzy swojej pozycji mogą być pewni, na przykład Głowacki - przecież wie - że jak będą wzmocnienia (hehe

- to się skupią na bramkarzu napastniku ewentualnie pomocnikach - więc tu żadnej kurtuazji nie ma tylko praktyczne oszacowanie swoich szans w zespole