Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline
#
23105
21.05.2010, 08:37
arti
napisał(a):
Oby naszym działaczom nie przyszło do głowy przygarnąć Przyrowskiego.
Myślę ze WSPANIALE by się komponował z Pawełkiem i Juszczykiem;p To by był dopiero bramkarski dream team
Fenomen na skale światową;p
madziar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do madziar
Znajdź inne posty napisane przez madziar