Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23102
Stary 21.05.2010, 07:50. kolejny sezon bez bramkarza
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
"Józef Wojciechowski to konkretny człowiek. Zadzwonił do mnie we środę. Dogadaliśmy się w kilka godzin. Z Wisłą negocjowałem przez kilka tygodni, ale zawsze czegoś brakowało, by podpisać umowę.- Arkadiusz Onyszko o swoich rozmowach z Wisłą po przejściu do Polonii Warszawa"

i wszystko jasne...
"Będzie miał 50 tys. zł pensji - ujawnia Wojciechowski" jeśli to prawda, znaczy że Onyszko dostanie ok. 150 tys euro na rok. I jeszcze jeden cytat "Byłem praktycznie dogadany z krakowianami, ale Polonia w ostatniej chwili przebiła tę ofertę" a to z kolei oznacza, że Wisła dawała mu pewnie około 100 tys euro. Reasumując, szukamy dalej dobrego bramkarza za 100 euro rocznie..................może kiedyś znajdziemy.
Odpowiedz cytując