Kordel_Walker napisał(a):

Bezsensem było także info od działaczy, że po przejściu Levadii i chyba ogórków z następnej rundy Wisła kupi kilku dobrych graczy za grubą gotówkę. I teraz odzew naszych: Pawełek sobie pewnie pomyślał:" na chój mi konkurencja w bramce? Za każdy mecz mam premie a tak mówią, że kupią bramkarza, więc pewnie będę tylko rezerwowym..czy mi się to kalkuluje? Nie? Co zrobić? Trzeba przegrać.." co się stało - wiadomo. Podobnie rzecz ma się z Legią. Geniusze zakomunikowały na całą Polskę, że nie przedłużą kontraktów z 9 piłkarzami i myśleli, że ci będą dla nich w ostatnich meczach gryźć trawę
|
To w takim razie po **** pilkarze nasi by otwarcie mowili, ze w druzynie jest potrzebna konkurencja? Kurtuazja?