Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23101
Stary 21.05.2010, 07:17
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Bezsensem było także info od działaczy, że po przejściu Levadii i chyba ogórków z następnej rundy Wisła kupi kilku dobrych graczy za grubą gotówkę. I teraz odzew naszych: Pawełek sobie pewnie pomyślał:" na chój mi konkurencja w bramce? Za każdy mecz mam premie a tak mówią, że kupią bramkarza, więc pewnie będę tylko rezerwowym..czy mi się to kalkuluje? Nie? Co zrobić? Trzeba przegrać.." co się stało - wiadomo. Podobnie rzecz ma się z Legią. Geniusze zakomunikowały na całą Polskę, że nie przedłużą kontraktów z 9 piłkarzami i myśleli, że ci będą dla nich w ostatnich meczach gryźć trawę
To w takim razie po **** pilkarze nasi by otwarcie mowili, ze w druzynie jest potrzebna konkurencja? Kurtuazja?
Odpowiedz cytując