Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Valdaer
Member
Od: 12.2009
Offline
#
9755
21.05.2010, 02:41
No dobra jak by ten surowy beton wyglądał jak na 3 ostatnich budynkach co podałeś to by było super, ale jak wygląda można zobaczyć na zdjęciach :/, jak nie będzie chociaż szlifowany to naprawde tragedia imo.
Valdaer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valdaer
Znajdź inne posty napisane przez Valdaer