Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23097
Stary 21.05.2010, 00:24
Transferów nie będzie, a jeśli jakieś, to na ostatnie minuty przed zamknięciem okienka. Teraz będą mówić, że nie dadzą kasy, bo nie gramy o LM. Gdybyśmy zdobyli mistrzostwo, nie byłoby kasy, bo przecież skład dobry. Nie ma się co oszukiwać, bez konkretnego zastrzyku gotówki nie da się przebudować składu.

Pan Bogusław powinien się teraz określić. Albo pompuję kasę, albo wysysam i wypluwam co zostało. Może czas najwyższy sprzedać klub komuś z pasją i chęcią włożenia konkretnej kasy.
Odpowiedz cytując