Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7064
Stary 21.05.2010, 00:01
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Polityk jest dla Ciebie tak ważny, że urządzasz mu w miejscu na podpis ołtarzyk? Hahha parodia. Prawda jest taka że na ten moemnt żaden polityk nie jest chociażby dobry. Wiec nie rozumiem jak mozna byc zakochanym w jednym albo w drugim. Ot tak musimy poprostu wybrac mniejsze zło.

Ojciec Tadeusz jak Prometeusz , dla kazdej gminy kazdej rodziny.... no nawet muzykę mają dobra Ci sekciarze... Dlaczego oni nie śpiewają o Bogu tylko o Tadeuszu?
Słuchałeś kiedyś tego radia, czy tak powtarzasz to co w modzie? Ja z ciekawości parę razy słuchałem (żeby sprawdzić o co ten szum robią) i niestety nic takiego nie uświadczyłem...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS