Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7063
Stary 20.05.2010, 23:53
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ze ****a co?
Uważasz że obecna ustawa(jedna z najbardziej restrykcyjnych w Europie) to faszyzm a ludzie ją popierający to hitlerowcy
Zejdź na ziemie bo domyślam się że nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz

ps aż se podpis zmienię bo tak pojechanego tekstu to nie uświadczyłem od dobrych kilku lat
Komorowski deklaruje się jako katolik, więc jeżeli tak powiedział to rzeczywiście jest to skandal, bowiem katolik powinien być przeciwko zabijaniu (bo tym właśnie jest tzw. aborcja) w każdej formie. To, że obecna ustawa jest kompromisem to inna sprawa.