Wiem co piszę i o czym piszę. To Ty zarzucasz mi brak wiedzy samemu jej nie posiadając na ten temat. Piszesz nieskładnie. Obrażasz mnie bo nie posiadasz żadnych argumentów. Proszę napisz co napisałem źle i wytłumacz gdzie jest błąd. Bo ja nie widzę żadnej nieścisłości.