harimata napisał(a):

Mam pojęcie Odniosłem to konkretnie do Komorowskiego a konkretniej do nazwania przez niego ustawy o zabijaniu chorych dzieci ,,znakomitą ustawą''. Jak masz znajomości w PAP to sobie sprawdź tą wypowiedź.
Lepiej zabić niż podjąć leczenie. To samo z artykułem wyżej o eutanazji.
I przepraszam za porównanie aborcji do hitlerowskich Niemiec. Bo Niemcy mogą poczuć się urażeni.
Dziwne, że wszyscy zwolennicy aborcji i eutanazji zdążyli się urodzić i nie zdążyli umrzeć.
|

- najarałeś się czegoś

? - piszesz o aborcji a nie o zabijaniu chorych dzieci których lepiej zabić niż podjąć leczenie - wiesz co to jest aborcja?wiesz na czym polega konsensus uzyskany w naszym kraju w tej sprawie? wiesz w jakich okolicznościach można dokonać aborcji?
Poczytaj a potem pisz i nie brnij
