Mam pojęcie

Odniosłem to konkretnie do Komorowskiego a konkretniej do nazwania przez niego ustawy o zabijaniu chorych dzieci ,,znakomitą ustawą''. Jak masz znajomości w PAP to sobie sprawdź tą wypowiedź.
Lepiej zabić niż podjąć leczenie. To samo z artykułem wyżej o eutanazji.
I przepraszam za porównanie aborcji do hitlerowskich Niemiec. Bo Niemcy mogą poczuć się urażeni.
Dziwne, że wszyscy zwolennicy aborcji i eutanazji zdążyli się urodzić i nie zdążyli umrzeć.