Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7315
Stary 20.05.2010, 23:28
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
Hokej najlepiej grac w totomixie.Dlaczego bo mozna kombinowac typy na 1x2,ilosc goli i strzelcow dlatego w sobote zagram te 1,Ovce plus jakis overek i bedzie kuponik ale szczegoly to w sobote
Właśnie to jest dziwne jak cholera - nigdzie się jeszcze nie spotkałem by można było walić ako z jednego meczu
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując