Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7314
Stary 20.05.2010, 23:25
Hokej najlepiej grac w totomixie.Dlaczego bo mozna kombinowac typy na 1x2,ilosc goli i strzelcow dlatego w sobote zagram te 1,Ovce plus jakis overek i bedzie kuponik ale szczegoly to w sobote
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując