Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
7314
20.05.2010, 23:25
Hokej najlepiej grac w totomixie.Dlaczego
bo mozna kombinowac typy na 1x2,ilosc goli i strzelcow
dlatego w sobote zagram te 1,Ovce plus jakis overek i bedzie kuponik
ale szczegoly to w sobote
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
rocco_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rocco_1906
Znajdź inne posty napisane przez rocco_1906