Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8050
Stary 20.05.2010, 22:56
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy wiedzieć na co idzie kasa z kar zamiast głupoty pisać.
Jak to jest szkolenie młodziezy czy tam budowanie boisk, tak?

A widziałeś jakies pieniądze na to wyłozone przez ekstraklasę ...? Bo ja nie, a "żyję" dość piłką dzieciaków ...
Odpowiedz cytując