0 22 napisał(a):

|
Wystarczy wiedzieć na co idzie kasa z kar zamiast głupoty pisać.
|
Jak to jest szkolenie młodziezy czy tam budowanie boisk, tak?
A widziałeś jakies pieniądze na to wyłozone przez ekstraklasę ...? Bo ja nie, a "żyję" dość piłką dzieciaków ...