WislakWiDoK napisał(a):

|
Teraz ciekawy jestem jaki buki wystawią kurs na zwycięstwo nad Niemcami, oby też 1.50 bo bedzie można sie ładnie dorobić.
|
1.5 to może jakimś cudem z-1 będzie ale nie sądzę
Maxior napisał(a):

Ruski coś czuję, że wygrają MŚ
|
Pewnie tak ale to i tak będzie niewielkie pocieszenie po igrzyskach.
Swoją drogą jak by gdzieś się pojawił kurs na ich wygraną w MŚ i zobaczycie to, to wrzućcie.