Oxydrene napisał(a): 
|
Dzisiaj po wiadomościach na tvp info była reklama programu który ma być emitowany w każdy piątek o godzinie 18:00, pierwszy już jutro. Nazywa sie on "krakowskie stadiony" i z tego co jest napisane w ramówce trwa 10minut. Program jak mówiła reklama będzie mówił o postępie prac na dwóch krakowskich stadionach i pbecności kamery w miejscach do których zwykly kibic nie wejdzie
|
Tu masz ostatni odcinek , był z naszego stadionu tak więc jutro będzie z budowy parchów.
Krakowskie Stadiony - 14 V 2010 TVP 3
http://www.tvp.pl/krakow/sport/krako...v-2010/1797784
Ostatnio edytowane przez filip74 : 20.05.2010 o godz. 21:57.
|