dynek.pl napisał(a):

|
To tak jakby przygotowywac sie do egzmianu z podejsciem: moze uda sie zdac na jakims fuksie, a potem sie tego naucze - bezsensu
|
Bezsensem było także info od działaczy, że po przejściu Levadii i chyba ogórków z następnej rundy Wisła kupi kilku dobrych graczy za grubą gotówkę. I teraz odzew naszych: Pawełek sobie pewnie pomyślał:" na chój mi konkurencja w bramce? Za każdy mecz mam premie a tak mówią, że kupią bramkarza, więc pewnie będę tylko rezerwowym..czy mi się to kalkuluje? Nie? Co zrobić? Trzeba przegrać.." co się stało - wiadomo. Podobnie rzecz ma się z Legią. Geniusze zakomunikowały na całą Polskę, że nie przedłużą kontraktów z 9 piłkarzami i myśleli, że ci będą dla nich w ostatnich meczach gryźć trawę
