Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23090
Stary 20.05.2010, 21:45
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Gdybysmy. Wisla to jedyny klub gdzie transfery robi sie nie przed najwazniejszym momentem sezonu ale planuje na po.
To tak jakby przygotowywac sie do egzmianu z podejsciem: moze uda sie zdac na jakims fuksie, a potem sie tego naucze - bezsensu
Nie przygotowywalismy sie na egzamin z fizyki kwantowej tylko na odpytywanie z tabliczki mnozenia (mowie o Levadii).
Wiec na powazny egzamin przygotowalibysmy sie po Levadii
Odpowiedz cytując