Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23088
Stary 20.05.2010, 21:41
bystrykuk napisał(a):Wyświetl post
Myslalem ze po nie zdobyciu mistrzostwa klub sie obudzi i zaczniemy budowac nowa wisle ale widze ze coraz bardziej sie pograzamy:(
Ja też myślałem, że utrata korony wpłynie jakoś na organizację klubu. Do pucharów jeszcze 2 miesiące, do rozpoczęcia treningów miesiąc. Mam nadzieję, jak co roku, że przestaną popełnianie być te same błędy i budowany będzie klub europejski, z pomysłem i przyszłością...
Odpowiedz cytując