bystrykuk napisał(a):

|
Myslalem ze po nie zdobyciu mistrzostwa klub sie obudzi i zaczniemy budowac nowa wisle ale widze ze coraz bardziej sie pograzamy:(
|
Ja też myślałem, że utrata korony wpłynie jakoś na organizację klubu. Do pucharów jeszcze 2 miesiące, do rozpoczęcia treningów miesiąc. Mam nadzieję, jak co roku, że przestaną popełnianie być te same błędy i budowany będzie klub europejski, z pomysłem i przyszłością...