Kordel_Walker napisał(a):

|
Jeśli nie mamy działaczy to kto kończy negocjacje? Powiedzieć trzeba sobie szczerze, że działaczy mamy chujowych, Cupiał o tym wie, dlatego nie daje im kasy na transfery...W klubie budują dom od dachu...a tu trzeba fundamentów w postaci człowieka który chwyci wszystkich za jaja i poustawia po kątach. Nie módlmy się o transfery tylko o przyjście gościa, który się na nich zna. Kupić Jirsaka za 700tys e nie problem...
|
Nie mamy działaczy w sensie są do d.... To jasno wynika z kontekstu mojej wypowiedzi. Z resztą tego o czym piszesz w pełni się zgadzam. Nie pieniądze, a ludzie, którzy nimi dysponują są głównym problemem.