Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23082
Stary 20.05.2010, 21:24
Cytat:
Wojciechowski proponuje mu miesięcznie około 120 tys. zł. Dla porównania Legia oferuje Nowakowi 80 tys. zł.
I po raz kolejny utwierdzam sie w fakcie bron Panie Boże kupować Polskie pseudo gwiazdy, ludzie gdzie to zmierza koleś który jest co chwile kontuzjowany strzela kilka bramek w sezonie dostaje propozycje kontraktu 350 tyś to chyba ktoś tu powariował. Powinniśmy sprowadzać tylko zagranicznych piłkarzy, inna mentalność, inna kasa, inny poziom sportowy. Oczywiście szukanie chłopaków w niższych ligach polskich wchodzi w grę po zawsze można znaleźć takiego Błaszkowskiego. Jednak nie dajmy sie zwariować, bo jak słyszę te chore żądania za zawodników z polskiej, jak że mizernej ligi to sie załamuje. Najbardziej mi sie podobał wypowiedz trenera Bośni na temat Stilica którym wszyscy sie tak zachwycają, że nie zagra w reprezentacji bo polska liga jest słaba i wyróżnianie sie w niej to nie żadna sztuka.
Odpowiedz cytując