areo napisał(a):

z tego wynika, że gdyby nasi świetni zarządcy szybciej zaklepali onyszkę to wojciechowski nie zdążyłby się nawet włączyć do gry skoro jego oferta pojawiła się dopiero wczoraj.
Podpisuję się pod tym co piszecie wyżej: My po prostu nie mamy działaczy. Zanim oni zakończą z kimś negocjacje to już jest po ptokach.
|
o negocjacjach onyszki z polonia mówili już w zeszłą niedziele w cafe futbol