Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23079
Stary 20.05.2010, 21:19
areo napisał(a):Wyświetl post
z tego wynika, że gdyby nasi świetni zarządcy szybciej zaklepali onyszkę to wojciechowski nie zdążyłby się nawet włączyć do gry skoro jego oferta pojawiła się dopiero wczoraj.

Podpisuję się pod tym co piszecie wyżej: My po prostu nie mamy działaczy. Zanim oni zakończą z kimś negocjacje to już jest po ptokach.

o negocjacjach onyszki z polonia mówili już w zeszłą niedziele w cafe futbol
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując