Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23078
Stary 20.05.2010, 21:18
Areo napisał(a):Wyświetl post
Podpisuję się pod tym co piszecie wyżej: my po prostu nie mamy działaczy. Zanim oni zakończą z kimś negocjacje to już jest po ptokach.
To nie tak - my fizycznie nie mamy prezesa. Nie mamy skautów. Nie wiemy, kto będzie trenerem.
Z pionu sportowego to jest Kapka i Jarosz.

Ja nie wiem z kim Onyszko negocjował, o ile faktycznie rozmawiał z Wisłą.

As napisał(a):Wyświetl post
Bo na poczatku jak byly nowy to sie Malecki z Brozkami krepowali go jebac po kazdym zagraniu wiec chlopak mial troche pewnosci siebie. Potem jak juz sie im troche opatrzyl to sie przestali krepowac i zniszczyli typa psychicznie.
Czyli nie dość, że słaby piłkarz, to jeszcze ofiara losu. Genialny transfer.

Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując