|
Sprawa prosta - kasy brak............
Wypada nie być naiwnym i porzucić nadzieję, przecież i tak ona matką głupich. Będziemy ligowym średniakiem to będziemy, wszak bywało gorzej. T co dziś mamy to efekt kilkuletnich "działań" ludzi zarządzających klubem, więc nie oczekujmy teraz jakiś cudów.
|