Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23077
Stary 20.05.2010, 21:17
Sprawa prosta - kasy brak............
Wypada nie być naiwnym i porzucić nadzieję, przecież i tak ona matką głupich. Będziemy ligowym średniakiem to będziemy, wszak bywało gorzej. T co dziś mamy to efekt kilkuletnich "działań" ludzi zarządzających klubem, więc nie oczekujmy teraz jakiś cudów.
Odpowiedz cytując