Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7056
Stary 20.05.2010, 21:15
harimata napisał(a):Wyświetl post
Niektórym się nie wytłumaczy, że nie trzeba popierać ani słuchać RM aby głosować na prawicową partię
Tak samo nie trzeba być inteligentem aby głosować na PO.

PS. Masz już opaskę sztab Bronka rozdaje : dla relaksu
Polityk jest dla Ciebie tak ważny, że urządzasz mu w miejscu na podpis ołtarzyk? Hahha parodia. Prawda jest taka że na ten moemnt żaden polityk nie jest chociażby dobry. Wiec nie rozumiem jak mozna byc zakochanym w jednym albo w drugim. Ot tak musimy poprostu wybrac mniejsze zło.

Ojciec Tadeusz jak Prometeusz , dla kazdej gminy kazdej rodziny.... no nawet muzykę mają dobra Ci sekciarze... Dlaczego oni nie śpiewają o Bogu tylko o Tadeuszu?
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 20.05.2010 o godz. 21:29.
Jovanovic - masz plusa.