Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23074
Stary 20.05.2010, 21:14
AYALA napisał(a):Wyświetl post
rok temu była w "miare" prosta droga do ligi mistrzów (Lewadia,Debreczyn,Litex) i transferów nie byłoo to teraz miałby byc ?
Kirm, Jop, Cleber i Alvarez to skąd się u nas wzięli?
A w następnym okienku Hristov, Juszczyki Baa.

OK - to są transfery średnie bądź beznadziejne, ale cześć z nich została wykupiona, część wypożyczona a tylko czterech przyszło za darmo. Więc nie siej propagandy.

Gdybyśmy przeszli Levadie - byłyby pewnie następne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując