AYALA napisał(a):

|
rok temu była w "miare" prosta droga do ligi mistrzów (Lewadia,Debreczyn,Litex) i transferów nie byłoo to teraz miałby byc ?
|
Kirm, Jop, Cleber i Alvarez to skąd się u nas wzięli?
A w następnym okienku Hristov, Juszczyki Baa.
OK - to są transfery średnie bądź beznadziejne, ale cześć z nich została wykupiona, część wypożyczona a tylko czterech przyszło za darmo. Więc nie siej propagandy.
Gdybyśmy przeszli Levadie - byłyby pewnie następne.