Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23069
Stary 20.05.2010, 21:04
Nieprzyjscie Onyszki do naszego klubu paradoksalnie jest oznaka profesjonalnego podejscia do tematu naszych działaczy. Znajac porywczosc Wojciechowskiego, to rzucił groszem i pewnie przy okazji słono przepłacił.

Nie ma sensu rywalizowac w takiej sprawie z włascicielem Polonii, za połowe wartosci kontraktu Onyszki jestesmy w stanie sprowadzic dobrego bramkarza. Trzeba tylko takiego poszukac.
Odpowiedz cytując