masterlag napisał(a):

Nasi działacze sie do niczego nie nadają, Lech już składa oferty itd http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...wiadomosc.html
No, ale.. w sumie to o czym my mówimy, skoro nawet wolnego Onyszki nie potrafią zakontraktować ... Źle się dzieje w państwie i mimo, że dopiero sezon sie skończył, ja z każdym dniem coraz słabiej widzę Wisłę odzyskującą mistrza.
Z taką polityką transf. to sie nadajemy... Co najwyżej na środek tabeli. Pan Cupiał też powinien podjąć decyzję- albo zostaje i inwestuje, albo sprzedaje. Lech nie będzie spał, jak nasi "politycy"...
Kto w ogóle na dzień dzisiejszy się zajmuje transferami? o.O
|
To, ze o kazdym ruchu Lecha mozesz przeczytac w gazecie raczej nie swiadczy o tym iz takie oferty zostaly zlozone. Mysle, ze ludzie ktorzy przeprowadzaja wielomilionowe tranakcje trzymaja geby na klodke. Przyklad Onyszki, kazdy bredzil o Wisle a ty nagle Onyszko w Polonii. Jak ktos ma powazny interes w glowie to do ostatniej sekundy o tym nie mowi.
Jesli chodzi o Onyszke, chlopie tego by tylko brakowalo zebysmy sie z jakims szajbusem o 36letniego bramkarza licytowali. Jakby Onyszko byl taki zajebisty to by nie gral calej kariery w Danii.