Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23068
Stary 20.05.2010, 20:59
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Nasi działacze sie do niczego nie nadają, Lech już składa oferty itd http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...wiadomosc.html

No, ale.. w sumie to o czym my mówimy, skoro nawet wolnego Onyszki nie potrafią zakontraktować ... Źle się dzieje w państwie i mimo, że dopiero sezon sie skończył, ja z każdym dniem coraz słabiej widzę Wisłę odzyskującą mistrza.

Z taką polityką transf. to sie nadajemy... Co najwyżej na środek tabeli. Pan Cupiał też powinien podjąć decyzję- albo zostaje i inwestuje, albo sprzedaje. Lech nie będzie spał, jak nasi "politycy"...

Kto w ogóle na dzień dzisiejszy się zajmuje transferami? o.O
To, ze o kazdym ruchu Lecha mozesz przeczytac w gazecie raczej nie swiadczy o tym iz takie oferty zostaly zlozone. Mysle, ze ludzie ktorzy przeprowadzaja wielomilionowe tranakcje trzymaja geby na klodke. Przyklad Onyszki, kazdy bredzil o Wisle a ty nagle Onyszko w Polonii. Jak ktos ma powazny interes w glowie to do ostatniej sekundy o tym nie mowi.

Jesli chodzi o Onyszke, chlopie tego by tylko brakowalo zebysmy sie z jakims szajbusem o 36letniego bramkarza licytowali. Jakby Onyszko byl taki zajebisty to by nie gral calej kariery w Danii.
Odpowiedz cytując