Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23066
Stary 20.05.2010, 20:55
piotrekwrd napisał(a):Wyświetl post
poprawka- my nie mamy działaczy xD
W sumie racja.Obecnie nie mamy. Ale nawet gdybyśmy ich mieli, to oni nie mieliby pieniędzy.
Odpowiedz cytując