Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK
Offline
#
23065
20.05.2010, 20:52
Proud
napisał(a):
nasi działacze nie mają po prostu pieniędzy...i tyle.
poprawka- my nie mamy działaczy xD
piotrekwrd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekwrd
Znajdź inne posty napisane przez piotrekwrd