Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23063
Stary 20.05.2010, 20:50
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, a teraz z innej strony mianowicie ściągamy Nowaka, Kosowskiego a tu nagle zonk i trenerem nie jest Kasperczak tylko inny chłopek i co teraz jeżeli nie będą mu pasować te transfery, co wtedy

Musimy zacząć od tego że na razie nie wiemy na czym stoimy bo nie ma oficjalnej informacji kto będzie trenerem naszego zespołu, więc może na razie ruchy transferowe w naszym klubie nie są brane pod uwagę, bo nikt nie wie komu tak naprawdę będziemy kontraktować zawodników.
Sytuacja powinna się rozwinąć naprawdę szybko, bo znów znajdziemy się z ręką w nocniku i będzie po ptokach.

Nie możemy sobie pozwolić na taki brak profesjonalizmu, ja wiem że właściciel może wszystko ale niech w końcu określi czy Kasperczak zostaje i budujemy nowy zespół, czy trwamy w tym maraźmie następny sezon i liczymy na pomoc, magię trybun ale to trochę naiwna idea prowadzenia profesjonalnego klubu.
tia
Mazilu z Grigorie to nawet w samolocie już byli
a Gimenez był prawie nasz tyle że nie mógł dotrzeć do Krakowa

to że jeden Karcz z drugim Tymczakiem napisza że Nowak z Onyszką w Wiśle nic nie znaczy
dopóki nie potwierdzi tego oficjalna
to te wszystkie doniesienia o kant de można potłuc
i tyle
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując