RAFi89 napisał(a):

A co do naszej polityki to jeszcze się dziwię że ktokolwiek łyka te wszystkie informacje..
|
W tym całym "szumie transferowym" chodzi o to by w sezonie ogórkowym zainteresować kibiców piłką/ towarem. Podobną tendencję można zauważyć nawet na tym forum, gdzie daleko nie szukając - stronę wcześniej wolfy "ostrzega", że posty "wróżące upadek Wisły" będą usuwane lub polecą bany. Inny przykład to zapowiedzi prezesów klubów "ile to my w tym okienku nie wydamy na transfery", przykład działacza Legii, że chcąc zapełnić stadion będą kupowali grajków wartych ok. 1mln e

, prasa żyjąca ze sportu wymyśla wirtualne transfery z cyklu "jedną nogą w Wiśle", kluby na takie plotki nie reagują, bo dla nich to woda na młym - wymieniana jest nazwa klubu(reklama), kojarzony z klubem jest ciekawy zawodnik, w tytule newsa słowo hit, a całą koniunkturę napędzają czytelnicy chcący coraz to większych niespodzianek transferowych typu "Kluivert w Wiśle". Orgazm z takiego info trawa ok. tydzień, później tylko jedniodniowy kac. Bilans - 6dni radochy

. Jest popyt na towar nie zawsze z pierwszej ręki, więc podaż na kaczki dziennikarskie rośnie...Towar musi być dobrze reklamowany, nie może się źle kojarzyć, więc wolfy ostrzega...o Wiśle tylko dobrze albo wogóle

Niektórzy sobie nawet sprawy nie zdają, że to wszystko tylko biznes i mydlenie oczu. Ale ja i tak kocham tą piane.
Żeby nie było OT, co ma być to będzie, nie ma co płakać o Onyszke, nie ma co zazdrościć Amice, Wisła jak widać nie ma zamiaru wysychać

, mamy zajebistą ekipe, wystarczy postawić ich na nogi, doprowadzić do optymalnej formy, ciutka szczęścia i mistrz powróci na Wawel.