Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23061
Stary 20.05.2010, 20:45
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Nasi działacze sie do niczego nie nadają, Lech już składa oferty itd http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...wiadomosc.html

No, ale.. w sumie to o czym my mówimy, skoro nawet wolnego Onyszki nie potrafią zakontraktować ... Źle się dzieje w państwie i mimo, że dopiero sezon sie skończył, ja z każdym dniem coraz słabiej widzę Wisłę odzyskującą mistrza.

Z taką polityką transf. to sie nadajemy... Co najwyżej na środek tabeli. Pan Cupiał też powinien podjąć decyzję- albo zostaje i inwestuje, albo sprzedaje. Lech nie będzie spał, jak nasi "politycy"...

Kto w ogóle na dzień dzisiejszy się zajmuje transferami? o.O

Dobrze, a teraz z innej strony mianowicie ściągamy Nowaka, Kosowskiego a tu nagle zonk i trenerem nie jest Kasperczak tylko inny chłopek i co teraz jeżeli nie będą mu pasować te transfery, co wtedy

Musimy zacząć od tego że na razie nie wiemy na czym stoimy bo nie ma oficjalnej informacji kto będzie trenerem naszego zespołu, więc może na razie ruchy transferowe w naszym klubie nie są brane pod uwagę, bo nikt nie wie komu tak naprawdę będziemy kontraktować zawodników.
Sytuacja powinna się rozwinąć naprawdę szybko, bo znów znajdziemy się z ręką w nocniku i będzie po ptokach.

Nie możemy sobie pozwolić na taki brak profesjonalizmu, ja wiem że właściciel może wszystko ale niech w końcu określi czy Kasperczak zostaje i budujemy nowy zespół, czy trwamy w tym maraźmie następny sezon i liczymy na pomoc, magię trybun ale to trochę naiwna idea prowadzenia profesjonalnego klubu.


EDIT:

emjot - ja też nie czytam już doniesień portali typu onet/ interia liga się skończyła i trzeba czymś zająć czytelników, jeden z drugim wymyślają bzdury a niektórzy łykają, ja już w kilku postach wyżej napisłem - nie uwierzę póki nie zobaczę w koszulce z Białą Gwiazdą na piersi.

Przykłady można podawać kolejne Costly, Onyszko itp.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 20.05.2010 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując