Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23059
Stary 20.05.2010, 20:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gość ma kasę, to może przebić każdego. Tu nie chodzi o interes ekonomiczny, tylko kaprys właściciela.
My działamy na innych zasadach, podobnie Amika i Legia. Więc jak Wojciechowski się uprze, to przebije każdego.
Tak najpewniej było więc nie ma co rozpaczać.Wojciechowski dysponuje większymi środkami więc nas po prostu przebił i tyle.Być może Onyszko chciał grać u nas ale mu więcej dał, być może byliśmy mu potrzebni tylko do tego by jeszcze podbić stawkę w Groclinie.
Takie czasy i to nie od dziś że nie jesteśmy konkurencyjni tak jeśli chodzi o transfery gotówkowe, jak i o wykupywanie zawodników z kartą w ręku.
To martwi ale mniej, najbardziej totalny burdel w klubie i do tego trza zacząć nawet kosztem straconego sezonu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując