klusek106 napisał(a):

Gdzie odbiera sie swiezo wydrukowane prawo jazdy ?
gdzies w okolicach mogilskiego ale dokladnie gdzie?
|
Przy Alei Powstania Warszawskiego idąc od Ronda Grzegórzeckiego za salonem Plusa, a od Ronda Mogilskiego przy skrzyżowaniu Alei z Sądową.
Urząd Miasta Krakowa Wydział Komunikacyjny.Takie niebieskie drzwi
