Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16221
Stary 20.05.2010, 20:32
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie odbiera sie swiezo wydrukowane prawo jazdy ?
gdzies w okolicach mogilskiego ale dokladnie gdzie?
Przy Alei Powstania Warszawskiego idąc od Ronda Grzegórzeckiego za salonem Plusa, a od Ronda Mogilskiego przy skrzyżowaniu Alei z Sądową.
Urząd Miasta Krakowa Wydział Komunikacyjny.Takie niebieskie drzwi
Ostatnio edytowane przez murray : 20.05.2010 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując