Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23058
Stary 20.05.2010, 20:28
No coż sezon się skończył ale serial pt transfery w Wiśle Kraków nie. My chcemy mieć transfery jak my działaczy nie mamy. Wszyscy z nich to decydenci i amatorzy. Niby kontakty mają ,znają sie na footbolu ale nic z tego nie robią. Pawełek jak był tak będzie, czekam jeszcze na wyprzedaż ostatnich ogniw nadających się do sprzedaży czyli Marcelo, Głowa i Bóg wie kto jeszcze... A kasa znich pójdzie na hamburgery bądź do kieszeni naszego bossa. Stadion będzie ale drużyny nie będzie. Oczywiście kibiców też brak prucz najwierniejszych fanów jak było dotej pory. Przygotujcie się na cięzkie czasy. Ale w sumie może to i dobrze... przyjdzie czas że kibice zrobią porządek w tym klubie jeśli działacze niepotrafią zrobić nic . Ani strategi na przyszłe lata, ani planowania działań, ani nic innego. Totalna amatorka prawie jak z za Błoń....
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując