Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23057
Stary 20.05.2010, 20:19
poprostu u nas dzialacze (jesli tacy wogole sa) bali sie zatrudnic Onyszke a to dlatego ze on nie boi sie wyrazic swojego zdania i jesli cos by mu sie nie podobalo zaraz by o tym powiedzil czy w tv czy w wywiadzie dla prasy

bez kontraktu, dwa lata jeszcze moglby spokojnie pograc a w naszej lidze to z piec lat teraz sie zacznie testowanie kolejnych kalek...z Pawełkiem do konca swiata

to samo bedzie z Kosa, chlop ma jaja to go nie wezma bo sie boja ze ich obsmieje w prasie...

czy u nas musza grac prawie same "dziewczyny"...?
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując