|
poprostu u nas dzialacze (jesli tacy wogole sa) bali sie zatrudnic Onyszke a to dlatego ze on nie boi sie wyrazic swojego zdania i jesli cos by mu sie nie podobalo zaraz by o tym powiedzil czy w tv czy w wywiadzie dla prasy
bez kontraktu, dwa lata jeszcze moglby spokojnie pograc a w naszej lidze to z piec lat teraz sie zacznie testowanie kolejnych kalek...z Pawełkiem do konca swiata
to samo bedzie z Kosa, chlop ma jaja to go nie wezma bo sie boja ze ich obsmieje w prasie...
czy u nas musza grac prawie same "dziewczyny"...?
|