Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23056
Stary 20.05.2010, 20:12
KRIS22 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Widać że Wojciechowski w następnym sezonie nie zamierza walczyć o utrzymanie tylko o coś więcej ... zobaczymy gośc działa podobnie do Cupiała gdy ten wchodził do Wisełki jest teraz wstanie przebić każdego z polski.
Niewiele ma to wspólnego z polityką Wisły. A póki co to Wojciechowski w krótkim czasie z drużyny która była w czołówce ligi zrobił zespół broniący się przed spadkiem. Otrzymał od Drzymały gotowy zespół ale go rozwalił to teraz musi inwestować aby to odbudować. A najpierw to niech zainwestuje w murawę.

A co do naszej polityki to jeszcze się dziwię że ktokolwiek łyka te wszystkie informacje. Od dłuższego czasu jest podobnie dwa tygodnie negocjacji a zawodnik i tak kończy gdzie indziej. W dodatku ledwie liga się zakończyła a już z 10 zawodników miało nas zasilić. Najpierw niech wyjaśnią sprawę z trenerem a później róbmy ewentualne transfery o ile ma ich kto dokonywać.
Ja wiele się nie spodziewam po transferach, będę mille zaskoczony jeśli takowe się pojawią a póki co ciesze się że sezon już się skończył.
Odpowiedz cytując