rzep napisał(a):

|
jak zrobić żeby napisać na kogoś tablicy na facebooku i aby nie wyświetlałą się informacja do wszystkich moich znajomych, że coś szkrobnąłem?
|
Pod tablica masz zakładki: aaa+znajomi; Tylko aaaa; Tylko znajomi.
O ile się nie mylę to o to chodzi.