Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16216
Stary 20.05.2010, 20:02
rzep napisał(a):Wyświetl post
jak zrobić żeby napisać na kogoś tablicy na facebooku i aby nie wyświetlałą się informacja do wszystkich moich znajomych, że coś szkrobnąłem?
Pod tablica masz zakładki: aaa+znajomi; Tylko aaaa; Tylko znajomi.
O ile się nie mylę to o to chodzi.
Odpowiedz cytując