Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23054
Stary 20.05.2010, 19:54
tery napisał(a):Wyświetl post
Może nadaży się Wiśle okazja i kupią jakiegoś wartościowego bramkarza.
Śmiesz żartować
Od 2 lat oglądaliśmy polską telenowelę pt ''Casting na bramkarza w Wiśle'' ludzi było więcej niż an castingach do YCD, jeżeli teraz zakontraktujemy bramkarza bez przetestowania ok 10 to będzie prawdziwe święto, ale nie ma się co łudzić bo najprawdopodobniej znów zobaczymy kolejną część castingu.

AYALA napisał(a):Wyświetl post
pewnie transfery będą last minute jak w zimie (Hristov i Ba).Obaj sie świetnie sprawdzili.....a Pawełek jeszcze dłuuuugo nie będzie miał konkurencji.
Właśnie tego boję się najbardziej transfery za ''pięć dwunasta "to specjalność naszego klubu, szukanie zawodników darmowych i wierzenie w to że wpadnie nam następnych 2-3 zawodników typu Marcelo a najprawdopodobniej znów zbierzemy odpadki typu Beto, Kryszałowicz...
Smutne ale prawdziwe, brak pieniędzy i nic nie wskazuje na to żeby miało być lepiej.

Co do nowych zawodników, nie uwierzę dopóki nie zobaczę go w koszulce Wisły.
Odpowiedz cytując