http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Widać że Wojciechowski w następnym sezonie nie zamierza walczyć o utrzymanie tylko o coś więcej ... zobaczymy gośc działa podobnie do Cupiała gdy ten wchodził do Wisełki jest teraz wstanie przebić każdego z polski.