AYALA napisał(a):

|
pewnie transfery będą last minute jak w zimie (Hristov i Ba).Obaj sie świetnie sprawdzili...
|
Issa cwiczyl z nami od pierwszego dnia przygotowan. I oprocz krotkiego powrotu do Senegalu (czy tam Francji) byl z Wisla caly czas. Zreszta do niego o poziom sportowy nie mozna miec pretensji.