Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23052
Stary 20.05.2010, 19:50
AYALA napisał(a):Wyświetl post
pewnie transfery będą last minute jak w zimie (Hristov i Ba).Obaj sie świetnie sprawdzili...
Issa cwiczyl z nami od pierwszego dnia przygotowan. I oprocz krotkiego powrotu do Senegalu (czy tam Francji) byl z Wisla caly czas. Zreszta do niego o poziom sportowy nie mozna miec pretensji.
Odpowiedz cytując